KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13014332
*
nr 1301 4332
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad 1878. Landskap med figurer. Olja på duk, 43x70 cm
Kondition: saknar ram
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 januari 2020
kl 20:34:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/1 20:50:31
1
1.000 kr
20/1 19:31:06
2
1.100 kr
20/1 19:33:21
1
1.300 kr
20/1 20:17:08
3
1.500 kr
20/1 20:20:34
1
1.500 kr
20/1 20:20:34
3
1.500 kr (Budbetjänt)
20/1 20:29:17
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap med figurer olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55
-
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18
-
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45
*
Oljemålning
Kondition: saknar ram
Läs om budbetjänten
nr 1301 4332
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad 1878. Landskap med figurer. Olja på duk, 43x70 cm
Kondition: saknar ram
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 januari 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/1 20:50:31 | 1 | 1.000 kr |
| 20/1 19:31:06 | 2 | 1.100 kr |
| 20/1 19:33:21 | 1 | 1.300 kr |
| 20/1 20:17:08 | 3 | 1.500 kr |
| 20/1 20:20:34 | 1 | 1.500 kr |
| 20/1 20:20:34 | 3 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
| 20/1 20:29:17 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap med figurer olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55 -
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18 -
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45



